Mindkét Csapatunk első helyen tovább jutott.

2018. február 16-án került megrendezésre a Treff Sportcentrum Nyitrai Tamás Sportcsarnokában a III. korcsoportos  leány és fiú kézilabda Diákolimpiai körzeti verseny. Egy lányok mezőnyében négy, egy fiúknál három csapat küzdött a továbbjutó helyezésért. Sportszerű, de végig küzdelmes mérkőzések jól mutatják a városunkban folyó magas szintű szakmai munkát. A fiú csapat nagyszerű teljesítményt nyújtott, ami miatt fegyelmezett és koncentrált hozzáállásnak köszönhető. Kiemelkedő kapusteljesítmény, okos, alázattal teli irányító munka és pontos befejezése jellemezte iskolánk fiú Csapatát. Köszönet jár  Kovács Balázs iskolánk volt tanulójának, egy Kőrösi KDSE játékosnak az egész napos segítségért, amellyel ő hozzájárult e nagyszerű sikerhez.

Kőrösi KDSE – Érdligeti Általános Iskola 16:08 (08:06)

Bóta Gergely, Csányi Gergő 2, GÖRÖG LEVENTE 10, Márta Faragó, Fazekas Gergő 2, Hegedűs Balázs 2, NAGY ARNOLD, Silvasan Marcell

Kőrösi Kölyök DSE – Teleki Általános Iskola 15:06 (11:11)

Bóta Gergely, Csányi Gergő 1, GÖRÖG LEVENTE 7, Mária Faragó, Fazekas Gergő 3, Hegedűs Balázs 3, NAGY ARNOLD, Silvasan Marcell 1

Mérkőzésvideók